Küpsisepoliitika

Küpsisepoliitika eesmärk on teavitada teid meie tegevustest seoses informatsiooni kogumisega küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate abil (nt gif'id, veebilutikad (web beacons) jne).

Tegevused, milleks me neid tehnoloogiaid kasutame võivad hõlmata järgmist:

· teie navigeerimise abistamine,

· meie sündmustele registreerimise, sisselogimise ja teie tagasiside andmise võimaluse abistamine,

· meie toodete, teenuste või rakenduste kasutamise analüüsimine,

· meie reklaami- ja turundustegevuste abistamine (sealhulgas käitumispõhine reklaam),

· kolmandate isikute sisu pakkumine (nt sotsiaalmeedia sisu).

Järgnev on üksikasjalik loetelu küpsistest, mida me kasutame, koos kirjeldusega. Liigitame küpsised järgmistesse kategooriatesse:

· rangelt vajalikud küpsised

· sooritusküpsised

· funktsionaalsed küpsised

· sihistusküpsised

Välja arvatud juhul, kui see kohalduvate seadustega on lubatud teisiti, rakendame küpsiseid pärast teie nõusoleku saamist küpsisebänneri või eelistuskeskuse kaudu. Võite oma küpsiste sätteid muuta iga

küpsise kategooria kohta (välja arvatud rangelt vajalikud küpsised, mida on vaja lehekülje toimimiseks) igal ajal, vajutades allolevat „cookie settings“ („küpsiste sätted“) nuppu:

Lingid teistele veebilehtedele

Veebileht võib sisaldada linke või viiteid teistele veebilehtedele. Palun võtke teatavaks, et me ei kontrolli teiste veebilehtede küpsiseid/jälgimistehnoloogiaid ning küpsisepoliitika ei kohaldu nendele veebilehtedele.

Kuidas meiega ühendust võtta

Kui teil on mis tahes küsimusi, kommentaare või muresid seoses küpsisepoliitikaga või andmetavadega antud leheküljel, võtke meiega palun ühendust privaatsuspoliitikas toodud kontaktandmete kaudu.

Küpsisepoliitika muudatused

Kui küpsisepoliitikat muudetakse, postitatakse muudetud poliitika sellele veebilehele. Küpsisepoliitikat uuendati viimati 11.09..2021

References

National Psoriasis Foundation. About psoriasis. Available at: https://www.psoriasis.org/about-psoriasis. Accessed June 2020.
National Psoriasis Foundation. The immune system and psoriasis. Available at: https://www.psoriasis.org/research/science-of-psoriasis/immune-system Accessed: June 2020.
NHS. Psoriasis: causes. Available at: https://www.nhs.uk/conditions/psoriasis/causes/ Accessed June 2020.
WebMD. Dealing with psoriasis. Available at: https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/psoriasis/dealing-with-psoriasis Accessed June 2020.
NHS. Psoriasis: symptoms. Available at: https://www.nhs.uk/conditions/psoriasis/symptoms/ Accessed: June 2020.
Rendon A and Schäkel K. Int J Mol Sci. 2019 Mar; 20(6): 1475.
AAD. How long will I have to treat my psoriasis? Available at: https://www.aad.org/public/diseases/psoriasis/treatment/medications/how-long Accessed: June 2020.
WebMD. What triggers a psoriasis flare up. Available at: https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/psoriasis/qa/what-triggers-a-psoriasis-flareup Accessed June 2020.
British Association of Dermatologists patient hub; Psoriasis: an overview. Available at: https://www.skinhealthinfo.org.uk/condition/psoriasis/ Accessed: June 2020.